«

»

לונה – אפרת

שימי ודנה פשוט הצילו לנו את החיים!
לונה המהממת שלנו הגיעה אלינו בגיל חודשיים, מאז עברה כמה וכמה מאלפים, המון עבודה בבית וכלום לא עזר – היא הייתה אוכלת את הקירות, גונבת לנו את הנעליים, תוקפת בכל פעם שמשהו לא מוצא חן בעיניה, קופצת על אנשים ברחוב, משליטה טרור בבית (החתול פחד לצאת מהחדר!) ולמרות שהיינו יוצאים איתה ל-8 טיולים (לפחות!) ביום, היא עדיין הייתה עושה פיפי בבית.
בלב כבד ואחרי שבאמת ניסינו כל אופציה אחרת, שלחנו אותה לפנסיון אילוף ל-3 שבועות. קיבלנו המון המלצות חמות על מבט הכלב, ועדיין לא תיארנו לעצמנו כמה מדהים זה יהיה.
קודם כל – היחס שלהם מדהים! מדובר באנשים שבאמת אוהבים כלבים ומטפלים בהם כמו שצריך. ממש חששנו מזה שהילדה הקטנה שלנו תיהיה בלעדינו ל-3 שבועות, אבל הם הקלו עלינו בטירוף, שלחו לנו כל יום תמונות ועדכונים והיו זמינים לכל השאלות וההיסטריות שלנו.
וכשלונה חזרה הביתה? עולם אחר! יש לנו בית נקי ומסודר, אפשר לשבת בסלון, להשאיר נעליים על הריצפה, לעשות 3/4 טיולים (כיפיים!) ביום, הכל! אפילו החתול חזר להרגיש בבית. הטיולים איתה כיפיים ונינוחים וביחד עם הכלים שקיבלנו משימי ודנה המצב רק הולך ומשתפר. קיבלנו את הבית שלנו בחזרה 

מאז הם ממשיכים לתמוך בנו גם טלפונית, לייעץ ולעזור עם כל משבר ושאלה. צוות מדהים עם אהבה ענקית. ממליצה מכל הלב.

שימי ודנה – תודה ענקית מאיתנו, מלונה המג'נונה ומטימון הקטן