«

»

מומחיות המרכז – פתרון בעיות התנהגות

בית הספר "מבט הכלב" בניהולו של שימי כהן , שם לעצמו למטרה להכשיר מאלפים ומטפלים בהתנהגות כלבים מן השורה הראשונה בענף הכלבנות בארץ.

אנו מאמינים כי על מנת לפתח קריירה מצליחה בתחום ולהוציא לקוחות מרוצים וממליצים, על המאלף להתמחות בפתרון בעיות התנהגות , שהוא נתח השוק העיקרי והמניב ביותר כיום.

בית הספר פיתח תוכנית לימודים מקיפה, כוללת וייחודית המתמקדת בפתרון בעיות התנהגות, אשר מהווה את הבסיס להצלחת בוגרי בית הספר מיד עם סיום הלימודים ואף במהלכו והתברגותם כמאלפים ומטפלים בעלי קריירה מצליחה בתחום .

מאלפים טובים ככל שיהיו עם ידע וניסיון מועט בפתרון בעיות התנהגות יתקשו למצוא עבודה ולהתפרנס בכבוד מאשר מאלפים אשר עברו התמחות והתנסות עם מגוון בעיות התנהגות ודרכי טיפול שונות.

הלימודים מקנים לסטודנט כלים וידע לפתרון בעיות על ידי הבנת עולמו של הכלב ויצירת תקשורת נכונה בין הבעלים לכלב, תוך התאמת תוכנית האילוף/הטיפול המתאימה לבעלים ולאופיו של הכלב.

בית הספר מאפשר לכל סטודנט להתלוות לשימי וצוות "מבט הכלב" לאבחונים ושיעורים בבית הלקוח ולהיחשף למקרים אמיתיים ותהליכי טיפול ייחודיים.

אנו מאמינים כי הצלחת המאלף בשוק טמונה בהוצאת לקוחות מרוצים ולכן בית הספר מאפשר לסטודנטים לחוות ולקחת חלק בטיפולים ומקרים אמיתיים ולהיחשף לדרך הטיפול והשירות בלקוחות של מבט הכלב ובכך ללמוד את סוד ההצלחה.

הניסיון וההצלחה המוכחת של שימי כהן במשך שנים, והדרך בה הסטודנטים נחשפים לשיטה במהלך הלימודים מאפשרת לתלמיד להשיג מיומנות, התמקצעות ותוצאות מהירות בתחום האילוף ובפתרון כל בעיות התנהגות.