«

»

מעיין ואור – נסי

את שימי הכרנו דקה לפני שהורדנו לנסי את הראש, דקה לפני שוויתרנו על אהבה שהפכה להיות אהבת חיינו…1902861_10151990810713424_2027486696_n

וכל זה בעזרת ובזכות שימי כהן.

אז שימי לקח על עצמו משימה ממש לא קלה, עם נסי הייתה לו חתיכת עבודה קשה.

נסי, כלבה שנושכת, תוקפת, מחריבה בתים, תוקפנית לבני אדם ובעלי חיים וחושבת שהיא בכלל חתולה (כלבה שמחריבה שרוכים נעליים ספות וכל דבר שאפשר לנגוס בו- אף אחד לא מוגן!!!!!!), חשוב לציין שבנוסף לכל התכונות "הנהדרות" של נסי ,הייתה לה גם חרדת נטישה, מה שהקשה על החיים שלנו עוד קצת כי לא היה מספיק קשה.

אחרי פגישה ראשונה עם שימי בה הוא בחן ואיבחן את שלל הבעיות הפסיכוטיות של הכלבה "המהממת" שלנו נסי (וכמעט איבד במערכה נעל), סיכמנו כי שימי ייקח אליו את נסי ויעבוד איתה על שלל ההתנהגויות ותכונות האופי "המקסימות" ו"הכובשות" של נסי.

האמת חששנו!,

חששנו ששוב נקבל את שיחת הטלפון האיומה שתבשר כי ; "אני מצטער ניסיתי אבל אין מה לעשות עם הכלבה" "הכלבה צריכה פסיכולוג של כלבים!!" כמו שיחות דומות ששמענו בעבר מאנשים שהתיימרו לקרוא לעצמם מאלפים (!!!).

עבר יום, עברו יומיים, עברו גם שלושה והשיחה ממנה פחדנו לא הגיעה…

כמובן שביום בו החלטנו לתת לשימי את נסי לאילוף הוא פתח לנו קבוצת וואטסאפ לעדכונים, בה הקפדתי להטריד את שימי מידיי יום, למרות כל העדכונים שהוא שלח מיוזמתו (מה לעשות אמא מודאגת).

האמת..? לא האמנתי שהאילוף יעזור, הכלבה הייתה כ"כ שרוטה ו"דפוקה" מכל מה שעבר עליה שהייתי דיי סקפטית אבל שימי היה המוצא האחרון, המאלף האחרון שהסכמתי לתת בו אמון, אולי רק אולי הוא "יסדר"  לי את הכלבה!

כמובן שהבנו כבר ממזמן שהכלבה בחיים לא תהיה היצור המושלם ( כך לפחות חשבנו אז..).

לאחר תקופה קצרה שימי הזמין אותנו לחווה לראות את ההתקדמות של הכלבה, היינו קצת סקפטיים, היה קצת קשה להאמין שאולי יהיה שיפור אבל הלכנו כי אמרנו שאולי, רק אולי משהו השתנה, אז הגענו לחווה מלאים בחששות והפלא ופלא הכלבה הולכת עם אישה זרה על רצועה, הולכת בקו ישר, לא מנסה לנשוך את הרגל של הבחורה, לא מנסה לנבוח על שיחים מזדמנים, עושה פיפי ממש כמו כל הכלבים!!!

עבר לו חודש והכלבה השתנתה..!!! לא האמנו, פשוט לא האמנו למראה ענינו!! הכלבה הולכת עם חגורה לא מנסה להרוג אף כלב, אף ילד וגם לא חתול! האמת התרגשנו וזלגה לנו דמעה!! אבל נשארנו עם אופטימיות זהירה. האמת, באותו היום הסתובבתי לבעלי אור ואמרתי לו, יש מצב שהם החליפו את הכלבה??
אז אחרי שלל ניסיונות כושלים, הגענו לארץ המובטחת, הארץ בה נסי הולכת עם רצועה ואנחנו יכולים לארח בביתנו חברים בלי לפחד מהסגרים!

היום הזה הגיע ר-ק בזכות שימי!!!

שימי שינה את נסי בעזרת טונות של מסירות.. אהבה והתמדה… וכמובן שלא נשכח את הקרדיט לכל מי שעובד איתך ימים כלילות שבראש מעיינם רק מה שטוב ועוזר לכל הבריות.

נגמר, עברנו ובעזרת שימי, הגשמנו חלום וזכינו להצטלם עם שני העבריינים נסי וכלבנו השני תאי, לאלבום (אלבום חתונה פשוט זה לא חרוז), בימים אלו ממש אנחנו באמצע מפגשים של הכנה.

אז שימי היקר מגיע לך את כל הקרדיט שבעולם, אותך אוהבים ומעריכים וזה באמת בשם כל ללידה, לתאי, נסי ולשאר המשפחה!!!המשפחה (כולל אמא אבא דודים ודודות!! שהקלת להם את החיים בכמה רמות!!!)

 

אוהבים מעיין אור תאי ונסי אשכנזי!!